Shqipëri 24

Numri i burrave me probleme të mundshme ka arritur një rekord në Shqipëri! Metoda inovative e trajtimit për impotencë dhe prostatit në 7 ditë!

Viti a aka sjellë një numër rekord të burrave që vuajnë nga impotenca në Shqiptare Sprova të tmerrshme dhe një qasje e re për zgjidhjen e këtyre problemeve përgjithmonë!

Konferenca ndërkombëtare e urologjisë - 19 shoqëri të seksologëve shqiptare paraqitën raportin me statistika të tmerrshme mbi numrin e pacientëve shqiptare që vuajnë nga sëmundjet urologjike.

Robert Petrescu, profesor, specialist në fushën e shëndetit riprodhues njerëzor

Temat kryesore të diskutuara në konferencë ishin përmirësimi i diagnozës, eksperimentimi i metodave të reja dhe joefikasiteti i trajtimit në klinika.

Në përfundim, urologët paraqitën statistikat e 17 viteve të fundit të veprimtarisë:

 1. Midis vitit dhe , numri i pacientëve me sëmundje të sistemit gjenitourinar u rrit me 60.5%.
 2. Rastet e impotencës seksuale mashkullore u rritën me 57%.
 3. Incidenca e neoplazmave u rrit me 180.7%, tre herë më shumë se në .

Pse është i rëndësishëm për vendin tonë problemi i mosfunksionimit erektil?

Burrat Shqiptare nuk përballen me kohën e mjekut, duke injoruar shenjat e para të humbjes së mundshme të peshës dhe prostatitit.Por sëmundja zhvillohet në disa faza.

Fazat e zhvillimit të impotencës dhe pasojat e tyre

Hapi 1. Fuqia zhduket herë pas here, për shembull pas pirjes së alkoolit ose vetëm.Ndonjëherë "dëshira për të bërë seks" zhduket.Shumica e njerëzve mendojnë se kjo është për shkak të punës së madhe, stresit, etj.Por është shenja e parë që situata do të përkeqësohet.

Hapi 2. Fuqia zhduket gjithnjë e më shpesh.Dhe megjithëse ekziston, nuk është aq i fortë sa më parë.Penisi zbutet gjatë marrëdhënieve seksuale ose kur vini prezervativ.Zakonisht, në këtë fazë pacienti kupton ekzistencën e një problemi, por është i kufizuar në administrimin e Viagra.

Hapi 3. Fuqia ndodh herë pas here.Libido skadon papritmas.Njeriu bëhet i inatosur, ai nuk ka më forcë dhe dëshirë të bëjë diçka.Problemet e çiftit shfaqen: grindje, partneri gjen një të dashur, situata mund të çojë në divorc.

Faza 4. Impotenca totale.Produktet për të rritur potencialin janë joefektive.Deri në 91% të burrave që arrijnë këtë fazë ndihen vetëm sepse gratë duhet të pranohen të qëndrojnë në një marrëdhënie me një person të pafuqishëm dhe ata që pranojnë duhet të vuajnë.Ndodhin depresion dhe sëmundje të ndryshme fizike.Funksioni kryesor i trupit të njeriut është riprodhues.Pasi të humbasë, ajo shpejt fillon të shkatërrohet.

80% E BURRAVE N AL SHQIPRI KAN PRO PROBLEME NED KREVED, dhe 63% bëhen impotentë në moshën 40 vjeç!

Simptomat në dukje të parëndësishme të fazave të para çojnë në shumicën e rasteve në pasoja fatale:

Impotencë

Kanceri i prostatës. Shkaku më i zakonshëm i vdekjes (deri në 78%) te burrat që vuajnë nga impotenca.


Adenoma e prostatës

Gurët në veshka. Sëmundja e veshkave zhvillohet për shkak të çrregullimeve të furnizimit me gjak të organeve të legenit.

«Jeta e parregullt seksuale zvogëlon jetëgjatësinë dhe çon në plakjen e parakohshme.

Prostatiti shfaqet në 100% të rasteve te çdo njeri që vuan nga impotenca dhe nuk ka një jetë të rregullt seksuale. »

Claudio Laurențiu, profesor në fushën e urologjisë

VIAGRA * - vrasësi sintetik

* Barna sintetike të veprimit të përkohshëm pa efekt terapeutik

Nga frika se mos e humbin plotësisht fuqinë e tyre, burrat përpiqen të gjejnë një zgjidhje sa më shpejt që të shfaqet problemi.Por deri vonë, potenca nuk mund të rikthehej plotësisht sepse ilaçet ekzistuese veprojnë për një periudhë të përcaktuar. Në të njëjtën kohë, përdorimi i shpeshtë i këtyre produkteve rrit rrezikun e sulmit në zemër me 10 herë!

Ndikimi negativ i produkteve sintetike me një përdorim në fuqinë mashkullore u diskutua në konferencë.

Ekzaminimi i ndërlikimeve të shkaktuara nga stimuluesit sintetikë për potencë (foto, operacioni i pacientit me impotencë të plotë dhe komplikime të zemrës të shkaktuara nga administrimi i barnave sintetike të veprimit të përkohshëm pa efekt terapeutik)

Rreziku më i madh është numri i madh i produkteve të falsifikuara në raftet e farmacive shqiptare.Stimuluesit e fuqisë së falsifikuar përbëjnë 34% -73% të të gjithë stimuluesve të pranishëm në farmacitë shqiptare.

Rreziku i dytë - përdorimi i stimujve është i dëmshëm për shëndetin.Stimuluesit sintetikë kanë një efekt negativ në shëndetin e burrave, përveç potencës ndikojnë në mëlçi, veshka dhe zemër.Që nga viti , kur gjenerikat e ndryshëm të Viagra-s filluan të shiten lirshëm në vendin tonë, incidenca e infarktit të miokardit është rritur me 26%!

Aktualisht, 15 milion burra në të gjithë botën janë bërë të varur nga stimujt, duke humbur lirinë dhe shëndetin e tyre në garën për pushtet.

Si të kurojmë të gjitha problemet e prostatitit njëherë e përgjithmonë?Çdo njeri duhet ta dijë këtë.

Përveç adresimit të problemit dhe prezantimit të statistikave të tmerrshme, u prezantua zgjidhja për këto probleme. Shoqata Shqiptare e Seksologëve ka publikuar raportin mbi provat klinike mbi produktin unik për rikuperimin e potencës dhe trajtimin e prostatitit, si dhe profilaksinë e sëmundjeve të sistemit gjenitourinar mashkullor.

Ky është ProstaGenius i famshëm me një formulë të përmirësuar që në vitin kaloi prova klinike në shkallë të gjerë.

Kevin Rosario, seksolog, specialist i fitoterapisë

"Ishte zhvillimi më i vështirë, por edhe më i domosdoshëm"

Formula e këtij produkti u konceptua në periudhën Sovjetike, që synonte të rimarrë fuqinë e kozmonautëve pas periudhave të gjata të kaluara në hapësirën e jashtme.Shkencëtarët përmirësuan formulën dhe produkti kaloi nëpër një seri testesh për një kohë të gjatë dhe pasi tregoi rezultate të shkëlqyera u shfaq në shitje.

ProstaGenius është ilaçi më i fuqishëm për të rivendosur fuqinë natyrore;rimëkëmbet, stabilizon dhe forcon ereksionin pa ndihmën e stimujve të çdo lloji.

Ndryshe nga shtesat dietike dhe tabletat sintetike, ProstaGenius rikthen fuqinë natyrore.

Sipas studimeve dhe studimeve klinike, janë marrë rezultatet e mëposhtme:

 • Rivendosja e funksionit erektil - 89,7%
 • lib Rritja e epshit - 76,4%
 • Kohëzgjatja e marrëdhënieve seksuale u rrit në 30-60 min.
 • Rreziku i sulmit në zemër dhe goditjes në tru është ulur në 0.4%
 • Rreziku i trombozës akute të venës është ulur në 0.7%
 • Rreziku i arrestit të zemrës së papritur është ulur në 0.1%
 • Enlar Zgjerimi i penisit në gjatësi dhe gjerësi - në 70% të

Praktika ka treguar se ProstaGenius stimulon funksionin seksual dhe ndihmon në zgjidhjen e problemeve të mëposhtme mashkullore:

 • Rrit epshin;
 • Intensifikon perceptimin e ndjesive gjatë marrëdhënieve seksuale, orgazma është bërë më e gjallë dhe zgjat më shumë;
 • Rrit oreksin seksual dhe zgjat fuqinë e mashkullit;
 • Redukton këputjen e rezistencës midis ereksioneve, rrit vëllimin dhe cilësinë e spermatozoideve;
 • Mirëmban sistemin imunitar dhe gjëndrat mbiveshkore;
 • Action Veprim delikat anti-inflamator në gjëndrën e prostatës;

Provuar: përdorimi i ilaçit çon në rivendosjen e shëndetit të mashkullit.Rikthen fuqinë, zmadhon penisin, rrit performancën seksuale.


Kostoja e prodhimit të ilaçit është 30€.Për momentin ne kemi arritur të negociojmë me Institutin e Kërkimit dhe Zhvillimit të Ushqimit për të kompensuar praktikisht të gjithë çmimin për blerësin.Për fat të mirë, specialistët e kuptojnë që një ilaç i tillë duhet të jetë i arritshëm për të gjithë popullsinë, jo vetëm për individët.Në vend të kësaj, ne premtuam të mos e shisnim formulën e ilaçit jashtë vendit dhe të mos e eksportonim, duke qenë e disponueshme vetëm në Shqipëri.

Instituti ynë në bashkëpunim me Universitetin e Mjekësisë dhe Farmacisë "SAPIENZA" të Tiranë, Poste Shqiptare dhe prodhuesit ProstaGenius në kuadër të projektit të telemjekësisë (ilaçe online), ka filluar një program zbritjeje.

Të gjithë ata që marrin pjesë në program do të mund të marrin ProstaGenius me një çmim të ri të ulur deri në 39€!

Derisa grupi ProstaGenius të shterojë.Por stoku i ilaçit mbaron për rreth 3-4 javë.Dhe kjo pavarësisht nga fakti se nuk ka reklama në TV dhe radio.Pacientët që janë shëruar ua rekomandojnë këtë produkt miqve dhe të afërmve të tyre.Edhe për ne ishte befasi të mësonim se ProstaGenius do të mbarojë kaq shpejt.Dita e fundit e zbritjeve për ProstaGenius - përfshirë.

Kini kujdes, oferta është e kufizuar dhe është e vlefshme deri mëKomente:

Cosmin Păunescu / Berat
img Konfirmo! ProstaGenius është një produkt i shkëlqyeshëm!Më parë, nuk mund të rezistoja për 2 minuta, veçanërisht nëse më parë kisha një periudhë abstenimi.Isha shumë komplekse.Me ProstaGenius situata është përmirësuar.Unë jam duke kaluar trajtimin, më ka mbetur një kuti.Marr pika pas vaktit, sipas udhëzimeve dhe efekti është i mrekullueshëm!Një ndeshje seksi zgjat 30 minuta.me shume.Ndonjëherë do të doja të mund të përfundoja më shpejt.Të dashurat e mia janë shumë të lumtura.Nga rruga, unë i dua gratë.Nëse më parë do të duhej të punoja shumë për t'i nxjerrë jashtë, tani ata më telefonojnë. Ndonjëherë më duhet të refuzoj njërin për të dalë me tjetrin;)

Fiore Baccano / Kavajë
Urdherova. Kam dëgjuar shumë komente pozitive për këtë produkt, por doja të dija mendimin e ekspertëve të industrisë. Kam kaluar trajtimin e plotë. Produktin e kam marrë me korrier. Faleminderit.

Fluther Luzaj / Kavajë
Unë do të të lë poshtë, mund të jesh impotent edhe në 30, madje edhe në 20. Në fakt, gjithçka varet nga enët e gjakut. Pothuajse 100%. Prandaj, duhanpirësit janë në rrezik.
Maxhun / Korçë
Unë fillova trajtimin e ProstaGenius me rekomandimin e një shoku. E kam marrë prej 5 ditësh, por rezultati është i dukshëm. Kam bërë seks për 20 minuta dje, kam marrë një mbledhje të fortë. Në një orë luaja një lojë tjetër dhe zgjati 1.5 orë, unë tashmë isha i lodhur. E dashura ime ka pasur disa orgazma. Kjo është përvoja ime e parë e këtij lloji. ProstaGenius është produkti më i mirë që kam provuar dhe çmimi është shumë i mirë !!

Dhimiter / Laç
Nuk do ta besoni, unë e mora produktin për gjyshin tim 75 vjeçar! Me ardhjen e verës ai shkon në fshat për të bërë "miq" me një grua të moshuar. Në fillim mendova se po bënte shaka, por ai më siguroi se gjithçka po funksiononte në mënyrë perfekte, vetëm se ai nuk kishte më forca si në rininë e tij. Thashë që isha i lumtur për gjyshin! I bleva ilaçet dhe ai e çoi në fshat. Ai më telefonon për 14 ditë për të më falënderuar! Ai thotë se është kthyer 20 vjet mbrapa, mundet dhe ka fuqi. Shpresoj te jem i afte per aventura te tilla ne moshen e tij)))
Emiljano / Burreli
Këshilla ime është për gratë, nëse i dashuri juaj ka probleme potence, mos e shtyni kohën. Ju nuk keni pse t’i vuani të dyja, nuk do të zhduket vetvetiu. Mos mendoni se të brendshmet seksi do ta bëjnë atë më aktiv, maksimal, ai bëhet me brirë më shpejt. Nëse dëshironi kënaqësi, duhet të aplikoni një zgjidhje kardinale! Për mua kjo zgjidhje është bërë ProstaGenius. Unë tashmë e kam harruar se si është të djersitësh derisa "shoku" të ngrihet, ose 5 minuta. dhe para gjumit. Bleni për të dy dhe nuk do të pendoheni!
Nikolini Pristo / Sarandë
Përdorimi i zgjatur i stimuluesve çon në hepatit të ilaçeve toksike, kancer të mëlçisë dhe sëmundje të tjera !!!
Andrea / Elbasan
E bleva, më pëlqeu! Para se të mos kisha forcë të mjaftueshme në shtrat, penisi im ishte i butë, orgazmat e mia nuk ishin të theksuara. Tani është në rregull. Nga rruga, ProstaGenius më rekomandoi një mik-seksolog. Nuk mendoja se do ta gjeta në internet.
S.O / Pogradec
Unë e kam përdorur këtë produkt. Problemi kryesor ishte energjia e ulët. Shumica e burrave mbi një vjeç përplasen me këtë. Unë jam gati 60 vjeç. Pas trajtimit me ProstaGenius fuqia është rikthyer. Ndonjëherë kam një mbledhje në mëngjes, e kam harruar atë për 15 vjet. ProstaGenius më solli rininë time të dytë, e shijova këtë produkt.

Corina / Peshkopi
Dhe burri im e ndjeu efektin! Unë menjëherë vura re ndryshimin. Deri atëherë, mendoja se madhësia nuk kishte rëndësi ... ka rëndësi! Tani kam orgazma të bukura, ndërsa më parë nuk mund të kisha orgazëm çdo herë ... Shikoni si vrapoj në krahët e burrit tim, ndonjëherë ndihem i turpëruar ...
Seba / Krujë
Sinqerisht, nuk i besoja efektit të tij. Por me këshillën e një shoku vendosa ta marr në vend të Viagra, plus me ProstaGenius nuk keni kundërindikacione për alkoolin! Më pëlqeu veprimi i tij. Ereksioni është përmirësuar dhe kam ndjesi të forta gjatë seksit. Ne "luajtëm" gjithë natën. Sapo kam qenë në ProstaGenius. Beneficialshtë e dobishme, e lirë dhe efektive, ka një shije shumë të këndshme.

Laurenzo / Burreli
Kam lexuar artikullin dhe vendosa të provoj personalisht veprimin e këtij produkti. E kam porositur në faqen zyrtare të internetit, e përdor sipas udhëzimeve dhe është vërtet efektive. Penisi ngrihet pa veprime të mëtejshme, bëj seks për 1 orë, ndihem si një dem i vërtetë. Gruaja ime ishte e tronditur, në fillim ajo nuk e kuptonte se çfarë ishte faza, ajo më pyeti se çfarë ka ndodhur me mua))
Adele / Gjirokastër
Në vetëm 45 vjeç, burri im kishte probleme me potencën dhe prostatitin. Penisi nuk u ngrit ose vetëm për disa minuta. Edhe pse ai nuk donte të pranonte se kishte një problem, ai ishte kompleks. Kjo periudhë zgjati rreth 6 muaj dhe unë kisha hequr dorë nga të gjitha shpresat se do të bënim ndonjëherë seks. Duke kërkuar në rrjetë, gjeta informacione rreth këtij produkti. Sinqerisht, nuk mendoja se ishte e vërtetë, por kur nuk ke asgjë për të humbur ... Në fillim ai refuzoi të përdorë ilaçin. Sidoqoftë, një javë më vonë, ai pranoi ta merrte atë. Në 7 ditë të tjera më priti një surprizë e madhe: një natë e ngrohtë dashurie! Sa e lumtur isha. Ndihem sikur burri im është rinuar. Shikoni sa ndryshon një njeri nëse i beson forcës së tij))
Horace / Berat
Kam përdorur Viagra-50 mg. vetëm një herë në jetën time. Kam pasur ngërçe të tmerrshme në zonën e pleksusit diellor, duke pështymë, duke bërtitur. Hunda e bllokuar, mendoi se po vdisja. Nuk ka më eksperimente, nuk ka më kimikate!
Eglantina Rexhepi / Kavajë
Nga ana tjetër, kemi bërë seks të rregullt - 3 herë ose më shumë në javë. Rastësisht, ai po merrte pilula. Imagjinoni! Ai kurrë nuk më tregoi për problemet e tij, isha i sigurt që mosha e tij nuk e prekte ... Mbaj mend sa keq luftuam, këto pilula i shkaktuan dhimbje koke dhe hipertension! Çfarë dobie ka performanca në shtrat me këtë çmim ??? Kështu që, unë kërkova metoda të tjera dhe gjeta ProstaGenius, plus që ishte në promovim, ne ishim dyfish me fat. E porosisja me një çmim special! Burri im e ka rikuperuar plotësisht fuqinë e tij, ndonjëherë kam përshtypjen se edhe në rininë e tij ai nuk kishte një mbledhje kaq të fortë. Kanë kaluar 6 muaj dhe derisa nuk kemi asnjë problem!
Mario / Korçë
Pas përdorimit të pilulave, kisha probleme me zemrën, prandaj kisha frikë nga ndonjë produkt. Me kalimin e kohës, kuptova që nuk duhej të përqendrohesha te tabletat, por te diçka që funksionon pa kimikate. Kishte një promovim në faqen e internetit të furnitorit, një çmim shumë i ulët. Pas përdorimit ndihem shkëlqyeshëm dhe shumë i fortë, ju thoni se jam rinuar! Unë e rekomandoj atë me siguri, pas trajtimit me ProstaGenius kam një mbledhje të fortë dhe zgjat më shumë, ashtu si në 20 vjet, dhe pa kimikate!


Kujdes! vetëm deri më ProstaGenius është në dispozicion me një çmim special deri në 39€ Nxitoni! Bleni